+421 948 065 776 info@twisk.sk

Prečo s nami

Úvodná stránka Prečo s nami

Rozhodnúť sa, kam a ako investovať väčší obnos peňazí nemusí byť úplne jednoduchá vec. Pri každej investícii je dobré
sa informovať o jej riziku či rýchlosti očakávaného výnosu. Na koho sa obrátiť?

Sme spoločnosť s dlhodobou pôsobnosťou na trhu. Za päť rokov sme sa postarali o tisíce klientov a naďalej sa staráme o ich potreby v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku.

Našim klientom poskytujeme niekoľko možností, ako nakupovať a investovať do drahých kovov, diamantov a numizmatiky.
Naši klienti môžu nakupovať online, navštíviť nás v kamenných predajniach, alebo si dohodnúť schôdzku a nakupovať prostredníctvom našich poradcov. Práve osobný poradenský servis prináša vysokú hodnotu v správne zvolenom type investície
a zaistí vašu plnú spokojnosť a očakávané zhodnotenie.

Sme zmluvným partnerom Národnej banky Slovenska, Mincovne Kremnica, švajčiarskej spoločnosti Argor Heraeus a sme zaregistrovaní na Puncovom úrade.

Našim klientom poskytujeme maximálny servis, a preto pre všetky naše investičné produkty ponúkame spätný výkup.
Ceny výkupu zlata a striebra sa riadia aktuálnymi cenami burzy.

Vďaka skúsenostiam, ktoré sme nazbierali, vieme, že existuje mnoho mýtov a nepresných informácií z odboru alternatívnych investícií. Aby sme pomohli našim klientom a všetkým záujemcom o investíciu do drahých kovov, diamantov a numizmatiky, venujeme veľkú časť nášho času do edukácie. Pre záujemcov organizujeme prednášky, na ktorých sú všetky naše produkty podrobne vysvetlené a kde zodpovieme všetky vaše otázky. Prednášky nie sú predajné!
Na prednášku sa môžete objednať pomocou formulára.

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svojich investíciách a zvažujete investíciu 
do zlata
, striebra alebo platiny? Než sa rozhodnete a zídete sa s akýmkoľvek obchodníkom, získajte komplexné informácie o tom, čo investícia do drahých kovov obnáša. Od akej čiastky a akou formou je investícia
do zlata
vhodná. Ako by malo investičné zlato vyzerať a na čo si dať pri jeho nákupe pozor. Ponúkame školenie
vo vašich regiónoch. Školenie nemá predajný charakter - tovar sa tu neobjednáva ani nepredáva. Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO INVESTIČNÝCH MINCÍ

Dôvodov prečo investovať do investičných mincí je veľa, ale tým hlavným je ochrana peňazí pred infláciou. Investičné mince sú vyrobené z investičných kovov a ako také sú zárukou udržania hodnoty vašich vložených investícií. Zatiaľ čo peniaze svoju cenu vďaka inflácii a ekonomickým výkyvom strácajú, investičné mince si zachovávajú cenu kovu. Napriek tomu, kedykoľvek ich budete potrebovať premeniť v hotovosť, poteší vás možnosť okamžitej likvidity.
Potrebujete viac informácií?

Zistiť viac